Kurumsal

Vizyon-Misyon

Vizyonumuz

Türkiye'nin önde gelen Ar-Ge Proje Danışmanlık Firmalarından biri olarak, inovasyonun ve teknolojinin gücünü kullanarak müşterilerimize ijtiyaç duydukları finansal destekleri sağlamayı hedeflemekteyiz. Tüm sektörlerde başarılı Ar-Ge projelerinin hayata geçmesine rehberlik ederek, Türkiye'nin teknolojik dönüşüm sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Değişime liderlik eden, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak müşterilerimizin büyümesine ve rekabetçi avantaj sağlamasına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin Ar-Ge projelerinde başarılı olmalarını sağlamak ve rekabetçi avantaj elde etmelerine destek olmaktır. Kendi bünyemizde güçlü bir Ar-Ge ekibi ile çalışarak, yaratıcı çözümler geliştiriyoruz ve teknolojiyi iş süreçlerine entegre ediyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin TÜBİTAK, KOSGEB ve diğer destek programlarından en yüksek düzeyde faydalanmalarını sağlamak için proje hazırlığından başvuru sürecine kadar kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize inovasyon yolculuklarında güvenilir bir ortak olarak eşlik ediyor ve sürdürülebilir büyüme için stratejik yönlendirmelerde bulunuyoruz.

Net Proje Danışmanlık

Doğru şeyleri yapıyoruz, Tam zamanında yapıyoruz

Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi uzaktan özel geliştirme ekiplerinizi işe alıyor ve oluşturuyoruz. Şirketinizin bir parçası olarak yalnızca sizin için çalışan profesyonel tam zamanlı geliştiriciler edinin. Ekibinizi tesisimizde işe almak ve ağırlamakla ilgili tüm pratik yönleri ele alıyoruz, böylece sizi yarı maliyetten ve çok fazla çabadan kurtarıyoruz.

+
Devam Eden Projeler
0 +
Onaylanan Projeler
0 +
Tamamlanan Projeler
0 %
Müşteri Memnuniyeti