Kurumsal

Gizlilik Politikamız

Müşterilerimiz ile yapılan görüşmeler ve anlaşmalar gizli tutularak müşterimizin onayı olmadan hiçbir surette üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
Müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır.
Açıklayan tarafa ya da onun Temsilcisi’ne, Sözleşme tarihinde veya sonrasında, Proje’ye, Demo’ya veya Açıklayan Taraf’a ya da Açıklayan Taraf’ın iştirakleri, doğrudan/dolaylı hissedarları veya Açıklayan Taraf’ın doğrudan/dolaylı hissedarı olduğu şirketlere ilişkin olarak, doğrudan veya dolaylı olarak, yazılı, sözlü, elektronik formatta veya sair şekillerde açıklanan veya açıklanacak olan, ürünler, hizmetler, mevcut veya potansiyel/geliştirilmekte olan her türlü projeler, her tür mevcut veya muhtemel ortaklıklar, faaliyetler, projeksiyonlar, tahminler, ölçümler, raporlar, planlar, niyetler, endüstriyel tasarım konusu bilgiler, “know-how”, tasarım hakları, marka, patent, ticari sırlar, mali bilgiler, operasyonel bilgiler, iş fırsatları, müşteri ve piyasa bilgileri de dahil olmak üzere, her türlü bilgi “Gizli Bilgi” olarak kabul edilecektir. Ayrıca firmamızın bunlardan faydalanmak suretiyle elde ettiği veya hazırladığı notlar, analizler, değerlendirmeler ve tahminler gibi her türlü çalışma ve türetilen bilgiler de Gizli Bilgi olarak kabul edilecektir.

Net Proje Danışmanlık

Doğru şeyleri yapıyoruz, Tam zamanında yapıyoruz

Özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kendi uzaktan özel geliştirme ekiplerinizi işe alıyor ve oluşturuyoruz. Şirketinizin bir parçası olarak yalnızca sizin için çalışan profesyonel tam zamanlı geliştiriciler edinin. Ekibinizi tesisimizde işe almak ve ağırlamakla ilgili tüm pratik yönleri ele alıyoruz, böylece sizi yarı maliyetten ve çok fazla çabadan kurtarıyoruz.

+
Devam Eden Projeler
0 +
Onaylanan Projeler
0 +
Tamamlanan Projeler
0 %
Müşteri Memnuniyeti